Lyrické noci vo Verone

 

Kde bolo tam bolo, kráľovstvo rozprávok každoročne ožilo...Hlasy ​rozhnevanej princeznej Turandot, zúbožený židovský národ či obľúbená dáma Valery sa každoročne vracajú na svetové dosky malého brata rímskeho kolossea. Miesto, na ktorom kedysi zápasili o život gladiátory, sa každý rok od júna do septembra premieňa na najslávnejšiu divadelnú, opernú, filharmonickú a koncertnú scénu pod holým nebom.

Takto sa tomu deje už od roku 1913 a v súčasnosti najslávnejšie lyrické slávnosti sveta vítajú 15.000 návštevníkov. Áno, milé dámy a milí páni...a nehovoríme o číslach za sezónnu ale za predstavenie! Impozantné číslo, čo poviete?

Ak sa aj vy túžite započúvať do operných árií, sladkých tónov filharmonického orchestra alebo zažiť vašu obľúbenú hudobnú hviezdu súčasnosti v najkrajšom amfiteátri sveta, ste na správnom mieste!

Zabezpečíme vám ubytovanie podľa vašich požiadaviek, lístky na vaše vysnené predstavenie, foto shooting v tajných zákutiach Verony, zarezervujeme reštaurácie, personal shoppera a ešte oveľa viac...

Vyskladajte si svôj lyrický balíček jednoducho a podľa vašich predstáv!