• Timea Drozdiakova

NIEKTORÉ NEVESTY VEDIA UŽ CELÝ ŽIVOT AKO BUDE ICH SVADBA VYZERAŤ.

Milé dámy, ak patríte k týmto šťastným nevestám, skladáme pred vami klobúk! Ak však patríte k tej menej šťastnej väčšine, máme pre vás pár svadobných rád.Aj vy sa zaoberáte otázkou, či potrebujete svadobnú tému? Úprimne povedané, NIE, nepotrebujete.

Ale skôr, než zavrhnete túto myšlienku, zvážte, či téma nedodá vašej svadbe určitú dávku šarmu a všetkým vašim kvetinovým dekoráciám, oznámeniam a aj tým najmenším detailom zmysel. Pamätajte si, že každý prvok vášho Veľkého dňa spolupracuje na vytvorení témy, ktorá počas vášho Veľkého dňa vyrozpráva váš jedinečný romantický príbeh.

Ako začať?

1. Zvážte svadobnú location

Ak už máte vybrané miesto na svadbu, použite ho ako východiskový bod. Má táto location pre vás a vašu polovičku špeciálny význam? Možno sa chcete vziať na mieste, na ktorom ste sa prvýkrát stretli? Zabudujte váš príbeh do témy a očarte vašich hostí.

Foto:weddinginvitations.com

2. Zvážte ročné obdobie

Ak si svoje “ÁNO” poviete na jar, vsaďte na vždy trendy pastelové farby a zelenú. V lete choďte do jasnejších a žiarivých farieb. Na jeseň pekne vyniknú hlboké sýte farby jesene ako oranžová alebo červená. Fantázii sa medze nekladú.3. A to najdôležitejšie – váš osobný štýl. Vaša téma by mala čo najviac reprezentovať vás a vášho ženícha. Napríklad, ak ste obaja atléti, nájdite unikátny spôsob, ako tento šport zakomponovať do vašej témy čo najrafinovanejším spôsobom.


A dobrý tip na záver: Nepreháňajte s dekoráciami. Svadobčania si musia pamätať hlavne vás a váš Veľký deň!

Slow it _zelená.png