• Timea Drozdiakova

SVADOBNÉ TRENDY, KTORÝM V ROKU 2021 NEODOLÁTE

Rok 2020 zmenil nielen náš život, ale aj naše zmýšľanie. Ale stále nás neobral o chuť oslavovať. Súhlasíte?


Zredukovaný počet hostí nás nechá snívať o diaľkach a preto rok 2021 bude podľa odborníkov venovaný malým svadbám v zahraničí. Namiesto preplnených sál sa oslavy presunú do exteriérov ako napr. záhrady, parky alebo pláže. Aj napriek menej formálnym miestam však budú mať formálny a veľmi elegantný charakter.


Ak chcete vašich svadobčanov upútať, máme pre vás pár tipov:

1. Doprajte vašim hosťom komfort

Umiestnite po vonku pár pohodlných pohoviek alebo aspoň vankúšikov, na ktorých sa môžu uvoľniť a spoločne stráviť neformálne chvíle, napr. pri zaujímavom rozhovore.

2. Svadobná torta bude menšia ale ohúri detailmi. Do popredia vystúpia obrovské kvetinové vzory a do oka bijúce ozdoby. Zmiešať môžete viac štýlov, ktoré zaručia efekt WOW a nechajú vašich svadobčanov bez slov.

Foto: vineyarbride


3. Koktaily budú rafinovanejšie, osviežujúcejšie a pestrofarebné. Ovocné chute a malé “jednohubky” sú MUST HAVE. Čo tak umiestniť niekde malý vozík plný lahôdok, po ktorých môžete v prípade hladu stále siahnuť?


4. Farby – tento rok praje odvážlivcom! Nebojte sa experimentovať a hlavne, nebojte sa farieb.

Motto novej sezónny: Odvážnym šťastie praje!


5. Brunch – svadby na netradičných a nepreplnených miestach dávajú zelenú oslavám aj za denného svetla a v skorších ranných hodinách. Prečo si nepovedať svoje “Áno” napr. doobeda a oslavu spojiť s brunchom? Nielenže poskytnete svadobčanom nový zážitok, o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť, ale aj ušetríte!

6. Prípitok – nočná mora všetkých svedkov. Dobrá správa: intímne svadby sú synonymom veľmi osobných a krátkych prípitkov. Obmedzte ich na krátky príbeh o tom, ako sa ženích a nevesta stretli alebo prečo sú stvorení jeden pre druhého. Nezachádzajte však do žiadnych podrobných a zdĺhavých detailov.Máte chuť sa podeliť o vaše nápady alebo fotky z vašej svadby? Kľudne nám ich pošlite do komentárov TU.

Tešíme sa na ne 😊.

Slow it _zelená.png