• Timea Drozdiakova

Ubytovanie v súkromnej vile, v ktorej sa nemusíte o nič starať

Znie to ako sen? Trochu áno. Tento sen si však môžete zrealizovať! Ak si myslíte, že súkromné ubytovanie znamená hneď to, že si musíte všetko zabezpečovať sami, mýlite sa. Vďaka nám si vašu dovolenku a súkromné ubytovanie v exkluzívnych vilách užijete oveľa viac, ako all inclusive pobyt v päťhviezdičkovom hotely.

Vďaka našim kontaktom na majiteľov romantických víl, apartmánov a rodinných usadlostí na tých najkrajších miestach v Taliansku, sa presuniete na pár dní do rozprávky, z ktorej nikdy nebudete chcieť odísť. Predstavte si interiér toho najkrajšieho miesta, na akom by ste sa chceli ocitnúť. Vysoké stropy, drevený alebo tehlový obklad, pec v strede miestnosti, interiér plný nábytku z masívneho dreva, ktorý priam dýcha luxusom, výhľad na more či nekonečné polia.

Chceli by ste navštíviť autentickú vínnu pivničku s miestnymi vínami, avšak nechcete chodiť niekam ďaleko? Môžete ju mať priamo vo vašom druhom domove. Domove, ktorý vás privíta príjemnou atmosférou a doslova počas celého vášho pobytu vám bude spríjemňovať život najviac, ako len vie.

Celú túto atmosféru si môžete užiť v pokoji s vašimi najbližšími. Nikto vás nebude vyrušovať, nikto vám nebude klopať na dvere, ani vás budiť hlasnou hudbou počas nočného spánku. Dokonca si nebudete musieť nastavovať budík, aby ste stihli raňajky či nezabudli na večeru. Súkromné ubytovanie sa prispôsobí všetkým vašim požiadavkám.


Chceli by ste zažiť niečo autentické, avšak neviete, čo by to mohlo byť? Nechajte to na nás. Vieme pre vás zostaviť program na mieru, vďaka ktorému spoznáte miesta, o ktorých vie len veľmi málo turistov. Ste dobrodružný typ ale radi vysedávate v jednu chvíľu pri mori a v druhú pri bazéne? Bazén môžete mať priamo vo svojej vile a more iba pár krokov od svojej spálne. Vďaka ubytovaniu v súkromnej vile si dokonale oddýchnete od každodenných povinností a stresu.

Ba čo viac, zabezpečíme vám pravidelný nákup, ktorý doručíme priamo pred dvere a šikovného súkromného kuchára, ktorý poteší vaše mlsné jazýčky tými najvyberanejšími pochúťkami, ktoré sa nenachádzajú ani v menu miestnych reštaurácií. Okrem toho, že ochutnáte špeciality pripravované priamo pred vašimi očami, môžete sa ich naučiť pripravovať v pohodlí vašej vily! Môžete sa tak pod vedením profesionála a za pomoci najkvalitnejších surovín naučiť napríklad originálne špagety Aglio Olio e Peperoncino alebo pravé talianske Risotto alla Milanese.Súkromné ubytovanie je vhodné pre všetkých, korí si chcú užiť pokojnú dovolenku podľa vlastných pravidiel. Máte vážny záujem? Ozvite sa nám a poskytneme vám viac informácií o ubytovaní vybranom priamo na mieru pre vás a vaše najkrajšie zážitky.


Slow it _zelená.png